Doświadczenie jest czymś, co dostajesz

kiedy nie dostajesz tego, czego chcesz.

Pracownia psychologiczna Solutio

Gabinet psychoterapii w Katowicach

Witamy na stronie Pracowni Psychoterapii Solutio. Powody Twojej wizyty w tym miejscu mogą być różne. Być może zależy Ci na kształtowaniu i zachowaniu komfortu psychicznego. Masz w rodzinie lub najbliższym otoczeniu osobę, która potrzebuje pomocy terapeuty? A może szukasz rozwiązania własnych problemów natury emocjonalnej? Dobrze trafiłeś. Nasz zespół to grupa wysoko wykwalifikowanych specjalistów – psychologów, psychoterapeutów i coachów, którzy Ci w tym pomogą.

Kiedy i dlaczego warto skorzystać z pomocy specjalisty?

Uświadomienie sobie, że musimy skorzystać z pomocy specjalisty jest pierwszym krokiem w kierunku poprawy komfortu naszego życia.

Kiedy zatem po taką pomoc sięgnąć? Niepokojące sygnały to między innymi:

  • Wrażenie braku możliwości rozwoju własnego potencjału.
  • Poczucie braku sensu i celowości działań
  • Postawa wycofania się z życia i brak oczekiwań wobec niego
  • Stale utrzymujący się wysoki poziom stresu towarzyszący większości naszej aktywności życiowej
  • Stan psychiczny uniemożliwiający prowadzenie dotychczasowej pracy zawodowej
  • Brak właściwej relacji partnerskiej
  • Skrajne i nagłe emocje, takie jak agresja, strach, smutek czy przewlekła apatia pojawiąjące się z coraz większym nasileniem
  • Bezsenność obejmująca zarówno problem z zasypianiem i ciągłością snu, jak i krótki czy nieefektywny sen
  • Zaburzenia odżywiania – od niechęci do jedzenia do nadmiernego łaknienia
  • Powracające uporczywe myśli dotyczące traumatycznych przeżyć z przeszłości

Gabinet psychologiczny Solutio

Jesteśmy miejscem, gdzie każdy może otrzymać wsparcie i zrozumienie dla swoich problemów. Zdajemy sobie sprawę, że każdy człowiek jest inny i wymaga nieco odmiennego podejścia. Pomożemy Ci kształtować Twój charakter, poradzić sobie ze stresem i traumatycznymi przeżyciami. Dzięki odpowiednio dobranej terapii zaczniesz cieszyć się życiem, uwierzysz we własne możliwości, poprawisz samoocenę i odnowisz kontakt z otoczeniem. Zaczniesz po prostu żyć, tak jak zawsze chciałeś, bez zbędnego, psychicznego balastu, który dotąd stanowił codzienną blokadę.

Komu możemy pomóc?

Nasz gabinet psychologiczny jest otwarty dla każdego, kto potrzebuje wsparcia – niezależnie od płci, wieku czy pochodzenia. Podstawę terapii stanowi szczera rozmowa z pacjentem o tym, co go dotyka i sprawia, że nie czuje się dobrze. Nasi psycholodzy i psychoterapeuci to pracownicy z wieloletnim doświadczeniem. Metody przez nich stosowane są dobierane indywidualnie do każdej osoby, aby praca z nim stała się jak najbardziej efektywna, dzięki czemu szybko można zobaczyć pierwsze rezultaty. Głęboko wierzymy, że granice nie tkwią na zewnątrz, ale w nas, dlatego można je przekraczać – wystarczy tylko odrobina odwagi i pewności siebie, którą chcemy w Tobie zaszczepić. Czeka na Ciebie także nasz zespół coachów, gotowych do podjęcia nowych wyzwań. Wspólnie możemy bardzo dużo zdziałać, wystarczy że zdecydujesz się do nas przyjść. Czasem jeden, niewielki krok może doprowadzić do poważnych zmian na lepsze. Mamy nadzieję, że się do nich przyczynimy.

Adres
KATOWICE
ul. Słowackiego 12 lok. 7

Telefon
+48 663 127 027